loader image
e
footer-img-map

Πρόγραμμα

23

Jul

21:30

Νατάσα Θεοδωρίδου feat. Αναστασία

Στάδιο Ανθή Καραγιάννη
Συναυλία

29

Jul

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

30

Jul

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

19:30

THE YARD WOMAN

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

31

Jul

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

19:30

MAXI MERAKI

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

01

Aug

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

21:30

GROUNDATION

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

02

Aug

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

21:30

Siniša Stanković

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

03

Aug

19:00

Street Food & Bazaar

Γεύσεις & Αρώματα

Θ. Πουλίδου
Food Market Street Music

19:00

CosmoKids

Δράσεις για παιδιά

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Art Games

19:30

CosmoWorkshops

Εργαστήρια για μικρούς & μεγάλους

Φάρος
Art Workshop

20:00

CosmoDances

Χοροί του κόσμου

Θ. Πουλίδου 22
Dance Show

21:30

CosmoCinema

Ταινίες του κόσμου

Παλιά Μουσική
Cinema

21:30

TAF x Cosmopolis

Animation festival

5o Γυμνάσιο
Art Cinema

21:30

LAS KARAMBA

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

05

Aug

21:30

Άννα Βίσση

Στάδιο Ανθή Καραγιάννη
Συναυλία

06

Aug

21:30

Τρανζίστορ

CosmoHome

Tέρμα Ιερολοχιτών
Συναυλία

21:30

Pasta Tomato

CosmoHome

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

21:30

Myrra – Tasos Kofodimos & Yvonne Melissa

CosmoHome

Παλιά Μουσική
Συναυλία

08

Aug

21:30

Banda Tetoia

CosmoHome

Αμυγδαλεώνας
Συναυλία

21:30

Blues Wire

CosmoHome

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

13

Aug

21:30

Sakaraka Orchestra

CosmoHome

Οικόπεδο Κρέη
Συναυλία

21:30

Μπάμπης Παπαδόπουλος Duo

CosmoHome

Παλιά Μουσική
Συναυλία

21:30

Λευτέρης Μαθιουδάκης Band

CosmoHome

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

14

Aug

21:30

ΜΕΛΙΣΣΕΣ feat. Marseaux

Στάδιο Ανθή Καραγιάννη
Συναυλία

20

Aug

21:30

JungleHood Live

CosmoHome

Παλιά Μουσική
Συναυλία

21:30

Maçka Radif -Christos Kaliontzidis Trio

CosmoHome

Οικόπεδο Κρέη
Συναυλία

22

Aug

21:30

Εβρίτικη Ζυγιά

CosmoHome

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία

21:30

Εμπειροτέχνες

CosmoHome

Νέα Καρβάλη
Συναυλία

27

Aug

21:30

Argalios

CosmoHome

Tέρμα Ιερολοχιτών
Συναυλία

21:30

Μάγδα Βαρούχα – “Σε φίλησα και αρρώστησα”

CosmoHome

Παρκάκι αρχή Θ. Πουλίδου
Συναυλία

21:30

Flicker Motel

CosmoHome

Παλιά Μουσική
Συναυλία

29

Aug

21:30

Banda TSIMERA

CosmoHome

Φίλιπποι
Συναυλία

21:30

Χειμερινοί Κολυμβητές

CosmoHome

Πλ. Μωχάμετ Άλη
Συναυλία
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.